Вест хем дочека во февруари да изведе прв пенал и да избие пред Ливерпул на табелата

Чеканите се во зоната која води во Лигата на шампионите.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *