Вест хем го претстави првото големо засилување

Повремениот шпански репрезентативец Пабло Форналс е нов „чекан“

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *