Вети и го исполни тоа: Покетино откри што му ветил Мбапе пред дуелот со Барселона

Сега е јасно зошто Мбапе беше полн со самодоверба и забележа хет-трик на „Камп ноу“.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *