(Видео) Барса се спаси од пораз против Гранада, прашање е дали Куман се спаси од отказ?

Барселона одигра нерешено 1:1, што ќе значи и заминување на тренерот на шпанскиот гигант според ултиматумот поставен од раководството на клубот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *