(Видео) Бејл пристигна во Кина, Џиангсу Сунинг ќе го плаќа Велшанецот по еден милион фунти неделно

Офанзивецот на Реал Мадрид ја прифати понудата на кинескиот клуб и ќе биде најплатениот фудбалер на светот

Слични вести...