Вкусно изненадување за Жоржињо: Пехар полн со макарони (видео)

Персоналот на еден италијански ресторан во Лондон на посебен начин му честиташе на фудбалерот на Челзи за титулата во ЛШ.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *