Во Барселона веруваат дека шансата да го загрозат Реал Мадрид е „денеска или никогаш“

Во Каталонија посакуваат ослабениот Реал да киксне на тешкото гостување во Билбао, што Барса би ја вратило во игра за титулата.

Слични вести...