Во ФФМ нема заразени од Коронавирус, епидемијата го одмина и селекторот Ангеловски

По Конгресот на УЕФА во Амстердам, дел од раководните луѓе во ФФМ, меѓу нив и селекторот Игор Ангеловски минаа 14-дневна изолација и немаат Коронавирус.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *