Водат на полувреме и за малку ќе се истепаа – Љорис беше бесен и тргна да се пресмета со Сон (Видео)

Чудна е постапката на голманот на Тотенхем, а кавгата со Јужнокореецот се случи по завршувањето на првиот дел против Евертон.

Слични вести...