Волкановски културно го спушти на земја Мекрегор, одговорот на навредите ќе ве воодушеви (Видео)

Ирецот во негов стил што не му доликува на врвен спортист му се нафрли со недолични коментари на шампионот од Австралија со македонски корени и доби културен одговор.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *