Врие во Торино – Виновници за гневот на навивачите се Несторовски и Дибала

Биковите се во криза, а симпатизерите сега му се нафрлија на голманот Салваторе Сиригу, откако минатиот викенд на мета им беше Јакопо Сегре

Слични вести...