Втора победа на кадетите, Македонија го победи Бахреин со 27:25

Во тежок и неизвесен меч домашната селекција славеше со два гола разлика и сега има две победи и пораз

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *