Втората најпогодена земја во светот од Коронавирусот, го враќа фудбалот и тоа со гледачи на трибини

Се прави план да се дозволи исполнување на 50 отсто од капацитетот на стадионите

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *