Вујо мајсторе знае како дише Вардар – Стоилов е белодробното крило на тимот

Поранешниот тренер на Вардар изјави дека ќе навива за „црвено-црните“, а во анализата вели дека ако Стојанче одигра како што знае македонскиот првак ќе биде блиску со нова титула

Слични вести...