За добар играч доста се и 11 минути – Баерн му „фрли“ око на фудбалскиот бисер Нганкам

Напаѓачот на Херта дебитираше вчера против Хофенхајм и само потврди дека е раскошен талент за кого се интересира и шампионот на Германија

Слични вести...