Западното дерби за Денвер, Дерозен го покори Торонто (видео)

Ленард не можеше сам против расположените Нагетси, Сан Антонио беше единствена „двојка“ од петте мечеви кои се одиграа ноќеска.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *