Заразениот сопственик на Лудогорец направил хаос во Софија

Милионерот со своето однесување загрозил 350 луѓе.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *