Заврши само едно полувреме, а веќе ги имаме утката и голот на денот во Лигата на Европа (Видео)

Првиот гол на стадионот кој сега се вика „Диего Марадона“ го даде Наполи, а да не се посрамотеше Порту, Реал Сосиедад ќе ја имаше честа.

Слични вести...