Зголемените квоти на Македонија се вистински подарок од Sport Life

Во денешната понуда на Супер типот се најде и контролниот дуел на Рисовите против Казахстан, во која на пет типови се зголемија квотите и преку нив може да се дојде до убава добивка.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *