Жесус пак е нервозен – Се излечи, па им се нафрли на новинарите: Како не фативте и вие Коронавирус (Видео)

Тренерот на Фламенго го преброди најтешкиот период, но реагираше неочекувано лошо по враќањето во Португалија.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *