Жесус се подготвува да му парира на Порто – Кавани ќе биде новиот адут на Бенфика

Уругваецот веќе прифатил да се пресели од ПСЖ во Португалија и ќе потпише двегодишен договор со популарните Орли од Лисабон.

Слични вести...