Жоржињо: Велеа дека не сум добар за Челзи и дека сум дошол со врски

Критичарите велеле дека натурализираниот Италијанец потпишал само затоа што во тоа време тренер на Сините бил Италијанец.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *