Зошто да не – Елмас да биде најдобар млад играч на ЕП со коефициент 25 во Sport Life

Нашиот репрезентативец е во Топ-20 во понудата на Sport Life, па како игра во последно време вреди да се одигра

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *