Ѕвезда, Динамо и ПАОК на сериозни испити

Квалификациите од Лигата на шампионите нудат интересни реванши, а од тие мечеви се и денешните предлози за типување.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *