Ашковски и Бабунски негативни на два теста, во понеделник треба да се потврди дека немаат Коронавирус

Ботошани објави дека сите фудбалери се здрави и немаат Ковид-19, а последното тестирање ќе биде за два дена

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *