Атракцијата на Депај ги спаси Лалињата од кикс против Шкотска (видео)

Капитенот на Холандија покажа дека е мајстор за прекини, но целокупниот приказ на тимот на Де Бур не ги заплашува нашите Рисови пред големото натпреварување.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *