Бруно Фернандеш го изведе еден од најлошите пенали во историјата, Роналдо го тешеше (Видео)

Ќе има ли смена во изведувачот на најстрогата казна кај Црвените ѓаволи?

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *