Чудно, но навивачите на Челзи имаа и причина за радост додека нивниот тим немаше сили да го сопре Ливерпул

Од играта на „Стемфорд Бриџ“ немаше ништо позитивно за домаќините, но имаше нешто што се случуваше надвор од теренот

Слични вести...