Елиот застана во одбрана на играчот кој му ја скрши ногата: Вината не беше негова!

Тинејџерот на Ливерпул е вистински пример за спортско однесување.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *