Евроголови на Велбек и Заха, Челзи и Ватфорд се радуваат на победи (Видео)

Два неверојатни погодоци постигнаа напаѓачите на Кристал палас и на Ватфорд на премиерните натпревари од 34-тото коло во Премиер лигата.

Слични вести...