Ферстапен казнет со три места за трката во Сочи, а го обвини Хамилтон за судирот

Возачот на Ред бул не е потполно виновен за инцидентот, но направи поголема грешка од Британецот

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *