Ѓаволите веќе се гледаат во четвртфиналето, Базел изненади во Франкфурт (видео)

Убедливи победи за гостите, пенал во 88-мата минута донесе радост за Башакшехир.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *