Големиот Звонимир Бобан со моќни зборови го препорачал Станковски во Монца

Хрватот го препознал талентот и има заслуга за трансферот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *