Голот на Турција во 90+9 минута му донесе над 200.000 денари

Мајстор за европски репрезентативен фудбал погоди 12 дуели од квалификациите за СП.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *