Грожан ги отстрани завоите првпат по тешката несреќа (фото)

Возачот на Хас ги покажа раните здобиени уште од трката во Бахреин.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *