Химки и во Тел Авив потврди дека залута во Евролигата (Видео)

Убедливо најслабиот тим во Евролигата загуби со огромна разлика во ревијален меч.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *