Играчот кој на „Пољуд“ одигра како Кристијано Роналдо вреди само 50.000 евра (Видео)

Прво даде гол со „ножички“, а потоа со вториот погодок во 90+6 минута донесе неверојатна радост за тимот од Малта.

Слични вести...