Имаше два негативни теста, а сега се потврди дека е позитивен на корона-вирусот

И легендарниот хрватски тенисер е заразен од опасниот вирус.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *