Јуначкото срце на Мухова – Повредена сигурниот пораз го преточи во херојска победа

Чешката тенисерка на неверојатен начин се извади од амбисот и ја елиминира најдоброрангираната тенисерка на светот Ешли Барти.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *