Јувентус загуби, но даде „златен гол“ во Порто (Видео)

Ќе биде драматично во двете реванш-средби од ЛШ.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *