Како Курт Зума, Лигата на шампионите на Челзи му ја чува (Видео)

Стоперот на сините од „Стемфорд бриџ“ реагираше извонредно во последниот напад на мечот и ја сочува победата на својот тим против Кристал палас.

Слични вести...