Ќе го спасеше сонародникот – Де Јонг го полуде Куман со утката на годината во Ла Лига (Видео)

Холанѓанецот утна нешто што не се промашува и го фрли во очај тренерот на Барселона.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *