Клоп: Да не беше пеналот, ќе загубевме со 0-1

Предводникот на Црвените прифати дека неговата екипа заслужено загуби во градското дерби

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *