Квадрадо покажа дека тој треба да ги изведува слободните удари во Јуве, а не Роналдо (видео)

Фудбалерот на Старата дама со фантастичен гол го најави пресвртот на Колумбија во мечот за третото место на Копа Америка

Слични вести...