Лазаров со Нант го елиминира Кјелце во рекордната ноќ за нашиот бомбардер

Селекторот на Македонија ќе го чека Веспрем во четвртфиналето.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *