Лудило во Белград: Ѕвезда денеска го изведе корнерот кој не им беше дозволен синоќа против Милан (Видео)

Популарниот Деки нафрли, Павков даде гол со глава, навивачите полудеа на пречекот по враќањето од Милано.

Слични вести...