Македонското „Ел Класико“ без победник, Вардар ги разочара верните 35.000 фанови

Битолчани се спасија од пораз на гостувањето кај стариот ривал

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *