Милан ризикуваше, Лаутаро и Лукаку го торпедираа Донарума за нов голем триумф на Интер (видео)

Нероаѕурите остварија важна победа со која се зацврстија на врвот на табелата и сега се први фаворити за Скудетото

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *