Мириса на нова добивка со Квотите на денот: Фенер треба да победи, Рома да не загуби и Барса да дава голови (Фото)

Вчерашната комбинација од три меча со квота од 10.49 беше добитна, а и денешната е одлична со вкупен коефициент од 13.48.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *