Робев шутираше како Стеф Кари – Погледнете го шоуто со 30 поени и шест тројки од 7 обиди (Видео)

Резервата на МЗТ Скопје одигра брилијантен меч, веројатно и најдобар во кариерата во победата против Младост Земун со 97:90.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *